Dasma është shtyrë tre herë, Jennifer Lopez mahnit fansat me fustanin e bardhë (FOTO)

0 85

Jennifer Lopez ka ndezur përsëri rrjetet sociale, kësaj radhe me foton e fustanit të nusërisë. Këngëtarja e aktorja duhet të marrtohej me yllin e bejsbollit amerikan Alex Rodriguez, por martesa e tyre është shtyrë tre herë deri tani. JLo do të martohej me Rodriguez prej vitit të kaluar ne Itali, por ceremonia është shtyre disa herë prej masave të koronavirusit.

I fejuari i saj Alex i kishte bërë kërkesën magjike dy vjet më parë dhe Jennifer ka pranuar, edhe pse pohon se prej pandemisë së koronavirusit të dy janë detyruar të marrin seanca konsulence te psikologu.

JLo pranonte se çifti kishte marë konsulencë për mbarëvajtjen e marrëdhëneis së tyre tashmë katër-vjeçare. “Besoj se na ka ndihmuar shumë. Martesën e kishim planifikuar prej muajsh, dhe e dëshironim jashtë SHBA. Ndoshta nuk është koha e duhur por çdo gjë ka momentin e saj magjik”, tha Lopez.

Leave A Reply

Your email address will not be published.