Digjet gjatë natës makina në Vlorë, nisin hetimet

0 28

Digjet gjatë natës një automjet në Vlorë.

Policia informon se ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:12 në lagjen ‘Astane’, në fshatin Kotë

Mjeti tip ‘Mercedes-Benz’ në pronësi të personit me inicialet K.N, i cili ndodhej në garazh ka marrë flakë dhe është djegur plotësisht.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.