Dua Lipa as nuk ka ndërmend t’i ndahet sukseseve në muzikë

0 50

Dua Lipa ka aktualisht në renditjen e këngëve më të dëgjuara në botë, plot 4 prodhime muzikore dhe lajmi ka gëzuar shumë fansat e saj dhe të atin. Një nga faqet që jep shpesh lajme për Duan, ka dhënë lajmin për renditjen aktuale në Billboard Hot 100 Chart.

Dua Lipa ka muaj të tërë që nuk i ndahet listës, madje shpesh ka qenë në krye të saj veçanërisht me këngën e fundit që ka publikuar në bashkëpunim me Elton John.

“Don’t Start Now,” “Cold Heart,” “New Rules” dhe “Levitating” janë hitet që mesa duket dëgjuesit nuk po i ndajnë dot nga përditshmëria e tyre.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.