Dua Lipa publikon këngën e re, risjell kohën e Titanikut në videoklip

0 149

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, ka publikuar këngën e saj më të re “We’re good”. Kënga është kompozuar nga Emily Warren, Scott Harris, dhe Sylvester Willy Sivertsen si dhe nga vetë Dua.

“We’re good” vjen një klip të veçantë, që i kthen shikuesit prapa në kohën e Titanikut. I gjithë klipi është konceptuar si një ndodhi në një anije e cila më pas përmbyset dhe ka të njëjtin fund si anija e famshme.

“Videoja muzikore është e disponueshme tani! Faleminderit të gjithëve që kanë punuar kaq shumë për ta sjellë në jetë këtë video”, shkroi Dua në Instagram pas publikimit të këngës.

Leave A Reply

Your email address will not be published.