Dy vakanca në Kuvend, Hysi: Pasojë e ndarjes nga jeta e Finos dhe dorëheqja e Doshit

0 49

Gjatë seancës së sotme plenare, është bërë e ditur se në Kuvend janë dy vakanca. Kryetarja e seancës, deputetja e PS-së, Vasilika Hysi ajo e cila tha vakancat janë krijuar si pasojë e ndarjes nga jeta të Bashkim Finos dhe të dorëheqjes së Tom Doshit. ”Janë krijuar dy vakanca si pasojë e ndarjes nga jeta të Bashkim Finos dhe nga dorëheqja së Tom Doshit”,-tha Hysi.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.