E rëndë në Itali, 12-vjeçarin e zë poshtë kamionçina duke i marrë jetën

0 23

Një djalë 12-vjeçar vdiq pasi u shtyp nga kaminçina që po ngiste në fermën familjare në Sant’Andrea në Bagnolo (Cesena).

Sipas dëshmive, 12-vjeçari ka qenë i vetëm në ato momente kur ka hipur në mjet. Pas disa metrash, kamionçina është përmbysur dhe e ka shtypur ben me dije TgCom.

Përpjekjet për ta shpëtuar ishin të menjëhershme por i vogli do të humbte jetën tragjikisht.

Leave A Reply

Your email address will not be published.