Edi Rama merr pjesë në konferencën e rëndësishme për nismën Adriatiko-Joniane

0 44

Kryeministri i vendit, Edi Rama, ditën e sotme po merr pjesë në konferencën e 18 për nismën Adriatiko-Joniane.

Rama në fjalën e tij shtoi se bashkëpunimi do jetë prezente dhe se ne duhet të ecim në rrugën e paqes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.