Elia Zaharia poston foton e ëmbël me princeshën Geraldinë

0 63

Princeshë Elia Zaharia Zogu, ka uruar një javë të bukur e të mbarë për të gjithë me një foto speciale. Aktorja ka publikuar në rrjete sociale një fotografi ku duket se mban në krahë princeshë Geraldinën e vogël.

Elia shihet se ka veshur një bluzë të njejtë me kostumin e vajzës. ”Javë sa më e bukur nga ne të dy shoqet që vishemi njësoj”,-shkruan Elia.

Princ Leka dhe Elia Zahariau bënë prindër për herë të parë në tetor të vitit te kaluar. Ata zgjodhën ta pagëzonin me emrin Geraldinë, duke trashëguar emrin e Mbretëreshës.

Leave A Reply

Your email address will not be published.