Familja e Almedës bekohet me një tjetër bebe

0 26

Një lajm i bukur na vjen sot nga familja e Almeda Abazit. Motra e saj, Ilda është bërë nënë për herë të parë. Ka qenë vetë Ilda ajo që postoi në Instagram një foto me beben e porsalindur dhe bashkëshortin krah saj. Ilda dhe basketbollisti turk, Kenan Sipahi ikanë vendosur vajzës emrin Keila. Ilda bën të ditur se vogëlushja ka lindur në 15 qershor, por vetëm sot kanë vendosur që lajmin ta ndajnë me të gjithë. Në hapësirën e komenteve nuk mungojnë urimet si nga Almeda, edhe nga Tolgahan.

“Mashallah zemrat e mia”, shkruan Tolga. “Princesha e tezes. Të dua shumë lepurushja ime Keila”, komenton Almeda.

Urime Ildës dhe Kenanit dhe jetë të gjatë Keilës!

Leave A Reply

Your email address will not be published.