Gazetari raporton nga FanZone italiane, por nuk i reziston dot emocionit, shfaqet me kapelen dhe bluzën e Romës: Jam edhe unë tifoz

0 41

Për gazetarin Ergys Gjençaj sot përveç se një ditë në krye të ditës duke raportuar për News24 dhe BalkanWeb nga Fanzone e Romës pranë Amfiteatrit të Tiranës, është dhe një ditë emocionuese pasi ai tifoz i flaktë i Romës.

Në raportimin e bërë pak minuta më parë, Gjençaj kërkoi leje që të vendoste kapelen me simbolet e Romës, ndërsa po me të njëjtat simbole ishte dhe bluza që mbante veshur.

Sakaq, ai tha se në këto momente, për shkak edhe të temperaturave të larta, tifozeria e Romës ende nuk ka nisur të grumbullohet.

Leave A Reply

Your email address will not be published.