Gjendet i vdekur në një parkim djali i aktorit të “General Hospital”

0 24

Djali 27-vjeçar i yllit të “General Hospital” Jack Wagner është gjendur i vdekur në një parking në Los Angeles, Kaliforni të hënën në mëngjes, sipas raportimit të Page Six.

Një zëdhënës i Departamentit të Ekzaminuesit Mjekësor të Qarkut të Los Anxhelosit ka zbuluar se Harrison Wagner u shpall i vdekur në North Hollywood në orën 5:14 të mëngjesit me kohën lokale dhe se shkaku i vdekjes së tij aktualisht është ende duke u hetuar.

Babai i tij, Jack, 64 vjeç, nuk pranoi të jepte asnjë koment kur u kontaktua nga Page Six.

Harrison luftoi me varësinë ndaj drogës në të kaluarën, por është e paqartë nëse kjo luajti një rol në vdekjen e tij. Në korrik 2016, ai u zhduk për gati një javë dhe më pas u rikthye sipas një deklarate të aktorit.

“Unë do t’u kërkoj atyre që duan të ndajnë frikën, varësitë dhe vështirësitë e tyre, ta bëjnë këtë gjë me mua përmes Twitter. Mund të përballemi me të së bashku, po e nis unë i pari”, shkroi aktori në atë kohë .

“Kam frikë për sigurinë e djemve të mi më të vegjël,” rrëfeu ai në një tjetër postim në Twitter . “Harrison ka luftuar me drogën dhe alkoolin ashtu siç kam bërë kur isha më i ri. Ai ka relaps dhe është në MPB 5 ditë.”

Të nesërmen, Jack përditësoi ndjekësit e tij për t’i bërë të ditur se kishte kontaktuar me djalin e tij:

“Kam kontaktuar me Harrison. Ai është 21 vjeç në lule të rinisë së tij, ju lutemi vazhdoni të ndani betejat tuaja, kjo na ndihmon të gjithëve.”

Përveç Harrisonit, Jack dhe ish-bashkëshortja e tij, Kristina Wagner – të cilët u takuan në xhirimet e “General Hospital” – janë gjithashtu prindër të djalit Peter Wagner, 31 vjeç. Aktori është gjithashtu baba i vajzës Kerry Wagner.

Në bazë të postimeve të tij Instagram, Harrison duket se ishte një “djalë i çmendur” që i pëlqente ecja, qentë dhe të shkonte në palestër.

Leave A Reply

Your email address will not be published.