Habit ish-konkurrentja e “Për’puthen”: Vajza, tradhtojeni të dashurin!

0 32

Ina Kollçaku njihet si një nga protagonistet më të komentuara të emisionit Përputhen, e cila ishte pjesëmarrëse në sezonin e parë.

Së fundmi ajo ka publikuar një video në rrjetin e saj Tik Tok, duke ftuar të gjitha vajzat që të tradhtojnë të dashurin e tyre:

”Vajza, një ri kujtesë miqësore… mos e lini të dashurin tuaj t’ju ndalojë së gjeturi dashurinë e vërtetë të jetës suaj”,

Ina është një nga ato vajza e cila është veçuar për shkak të pikëpamjeve të saj mendjehapur dhe këtë ajo e ka tregur gjithmonë në daljet e saja publike.

Gjatë realizimit të kësaj videoje ajo kishte veshur një crop minimalist me një dekolte të hapur dhe tepër provokues, teksa flet për gjetjen e dashurisë së vërtetë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.