Historia Bora-Donald nuk ka përfunduar dhe kjo video e vërteton!

0 43

Pavarësisht deklaratave të Borës, e cila shprehej se thashethemet që ajo dhe Donaldi janë bashkë nuk janë të vërteta dhe pavarësisht deklaratave të Donaldit që shprehej se është beqar, e vërteta duket ndryshe. Mbrëmjen e djeshme Donaldi dhe Bora janë parë bashkë në festën e organizuar pas eventit të Valdrin Sahitit në Prishtinë. Instagrami është pushtuar nga kjo video ku dyshja shihen shumë të afërt me njëri-tjetrin e që rrjedhimisht lë dyshime për ribashkim.

Kjo është hera e parë që Donaldi dhe Bora shihen bashkë pas përfundimit të “Big Brother VIP”. Tani na mbetet të presim ç’do na thonë vetë protagonistët.

Leave A Reply

Your email address will not be published.