Jennifer Lopez do të sjellë një dokumentar për jetën e saj pas kamerave

0 52

Jennifer Lopez ka publikuar një trailer të shkurtër për dokumentarin e saj të ardhshëm në Netflix, “Halftime”.

Filmi, titulli i të cilit është një shenjë për hyrjen e saj në të 50-at dhe për shfaqjen e saj në “Super Bowl” me Shakira-n, premton të eksplorojë jetën e saj brenda dhe jashtë skenës.

Një ditë përpara se të planifikohet të publikohet traileri i plotë, Jennifer, përdori storyt e saj në Instagram për t’i ofruar publikut të saj një shije të asaj që do të vijë, me disa pamje të shkurtra që tregojnë JLo në skenën e “Super Bowl” 2020 dhe gjatë provave të saj intensive.

Pjesa e parë do të gërmojë në jetën personale të Jennifer, duke përfshirë lidhjen e saj me binjakët e saj 14-vjeçarë Max dhe Emme, si dhe jetën e saj të punës dhe një tjetër pamje e shkurtër tregoi Jennifer-in kur dukej e re gjatë fazave të hershme të karrierës së saj.

Filmi i saj i ri me Jennifer do të shfaqet në mbrëmjen e hapjes së “Festivalit të Filmit Tribeca” më 8 qershor përpara se të shfaqet në Netflix më 14 qershor.

J-Lo aktualisht është duke shijuar fejesën me Ben Affleck, me të cilin rindezi romancën e saj vitin e kaluar pas një lidhjeje të famshme në horizont.

Ajo është nënë e dy fëmijëve, duke rritur miqësisht binjakët e saj Max dhe Emme me ish-bashkëshortin e saj të tretë dhe të fundit Marc Anthony.

Së bashku me tre divorcet e saj, J-Lo ka pasur edhe dy fejesa, së pari me Benin në fillim të viteve 2000 dhe së fundmi me Alex Rodriguez.

Leave A Reply

Your email address will not be published.