Juventusi në pritje të përgjigjes së Di Marias, optimizmi po rritet

0 15

Juventusi vazhdon të presë një përgjigje nga Angel Di Maria, i cili ka në tavolinë ofertat nga Barcelona, Benfica si edhe nga “Zonja e Vjetër”.

Spanjollët janë të bllokuar nga problemet ekonomike dhe portugezët që janë shumë pranë transferimit të David Neres, duket se po i japin avantazh të madh “bardhezinjve”.

Në Torino argjentasi do të ketë një kontratë 2-vjeçare, me një pagë 7.5 milion euro në sezon neto.

Leave A Reply

Your email address will not be published.