Kamioni përmbyset dhe përplaset me Benz-in në Qafë-Thanë

0 38

Një aksident, është shënuar këtë të martë në Qafë-Thanë, ku një kamion për transport mallrash është përplasur me një makinë tip Mercedes Benz.

Shoferi i kamionit ka humbur kontrollin e mjetit, që është përmbysur në rrugë, e më pas është përplasur me mjetin tjetër.

Fatmirësisht nuk ka pasur viktima apo të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Leave A Reply

Your email address will not be published.