Këngëtari shpreh deklaratën e fortë: Donaldi është “Skandal”, nuk di të këndojë fare!

0 33

Këngëtari Mateos Frroku, ka bërë një deklaratë të fortë teksa ka thënë se aktori Donald Veshaj nuk di të këndojë duke e cilësuar se është “ Skandal”. Mateus ka qenë i ftuar tek emisioni “E Diell” dhe ka marrë pjesë në një lojë ku është pyetur se cili është këngëtari që është “skandal” dhe nuk di të këndojë ai ka përmendur Donaldi.

Pritet reagimi i Donaldi, për këtë deklaratë, por ai vetë është shprehur që edhe pse ka bërë disa këngë deri tani, nuk e konsideron veten si këngëtar.

Pak ditë më parë Donaldi ishte i ftuar në “Wake Up” dhe tha se kënga është një mënyrë për të shprehur veten dhe emocionet tona, por nuk do e konsideronte veten një këngëtar profesionist dhe se nuk e synon diçka të tillë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.