Kryemadhi publikon videon dhe uron Ditën e Verës: Gëzuar dhe Mbarësi

0 44

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi, ka uruar Ditën e Verës.

Kryemadhi ka zgjedhur të publikojnë në rrjetin social Facebook një video të shkurtër shoqëruar me tinguj të këngës ‘Baresha’.

Leave A Reply

Your email address will not be published.