“Luftë” mes artistëve shqiptarë, Fifi del me reagimin e papritur

0 31

“Lufta për klikime” mes artistëve shqiptarë po ndihet goxha këtë verë! Këngë të shumta janë publikuar që janë bërë menjëherë hit, ku përmendim bashkëpunimin “Heart Attack” nga Noizy dhe Loredana si dhe “Pare” nga Butrinti, Mozzik dhe Tayna.

Tashmë këngëtarët po ‘sfidojnë’ njëri-tjetrin me klikime.

Lidhur me klikimet, ka ardhur një reagim nga këngëtarja e njohur, Fifi. Ajo ka ironizuar pikërisht fenomenin e klikimeve, ku shumë artistë shqiptarë marrin miliona klikime vetëm në pak ditë.

Fifi ka publikuar një këngë të Drake në “story”, i cili ka 26.5 milionë ndjekës në kanalin e Youtube, por në këngën e fundit ka arritur të grumbullojë 8.8 milionë klikime për pak ditë.

“Drake bir më fal që nuk je këtej nga ne se i kishe pas 28 milion deri tani”, Fifi shkruan plot ironi.

'Luftë' mes artistëve shqiptarë, Fifi del me reagimin e

Leave A Reply

Your email address will not be published.