“Malok”, si nisi debati që përfundoi në vrasjen e 60-vjeçarit

0 52

Të tjera detaje janë bërë të njohura nga vrasja e 60-vjeçarit në kryeqytet. Mësohet se shkak i konfliktit mes viktimës dhe autorit të ngjarjes, është bërë fjala malok, që 60-vjeçari ka përdorur kundrejt Olgert Dhimitrit. Ky i fundit është ndjerë i ofenduar duke përshkallëzuar debatin që ka përfunduar në vrasje.

Ngjarja e rëndë ndodhi paraditen e sotme në zonën e “Harry Fultz” në kryeqytet, ndërsa mësohet se viktima dhe autori jetonin në të njëjtën lagje.

37-vjeçari, i cili ndodhet në ambientet e komisariatit ka qenë në gjendje të dehur, ndërsa dyshohet se është edhe përdorues i lëndëve narkotike.

Leave A Reply

Your email address will not be published.