Manja i buzëqeshur në krah të Kryemadhit, Çuçi shkrihet me Kumbaron

0 20

Momente pikante të kapura nga fotografët pak para nisjes së seancës plenare të Kuvendit. LSA ka publikuar disa foto ku shihen ministra dhe deputetë teksa bëjnë ‘paradën’ e tyre të së enjtes, ndërsa janë kujdesur deri në detaje për look-un e tyre.

Një prej momenteve pikante është ai ku shihet ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja dhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhe duke qeshur. Ndërkohë, një tjetër moment është dhe gjesti xhentil i ministrit Bledi Çuçi me kolegen e tij, ministren Mirela Kumbaro.

Po ashtu në sy bie edhe look-u i deputeteve të tjera, si Andia Ulliri. Për më tepër shihni fotot.

Leave A Reply

Your email address will not be published.