Mark Zuckerberg feston 10-vjetorin e martesës, ndan si rrallëherë një foto me bashkëshorten

0 36

Sot në familjen e themeluesit të Meta, Mark Zuckerberg është festë. Ai dhe bashkëshortja e tij Priscilla Chan shënonjë dhjetëvjetorin e martesës.

Këtë moment të rëndësishëm e ka kujtuar vetë Mark, i cili ka postuar në Facebook një foto nga dasma e tyre, teksa mban dorën e gruas së tij.

“10 vjet të martuar dhe gjysma e jetës sonë së bashku”, ka shkruar ai krahas fotos.

Kujtojmë që çifti u martua në oborrin e shtëpisë së Zuckerberg me një ceremoni modeste që përfshinte më pak se 100 të ftuar.

Leave A Reply

Your email address will not be published.