Marrëveshje verbale, Real Madrid siguron Rudigerin

0 52

Sot në mëngjes të gjitha mediat flasin për një marrëveshje verbale të arritur midis Rudiger dhe Real Madrid.

Mbrojtësi aktual i Chelsea nuk do të rinovojë kontratën e tij me “Blutë” e Londrës dhe kështu ka pranuar kalimin te “Los Blancos”.

Ditët në vijim do të flitet për detajet dhe shifrat e kontratës. Tashmë mund të thuhet se Antonio Rudiger do të jetë një lojtar i Real Madrid nga sezoni i ardhshëm.

Leave A Reply

Your email address will not be published.