Me foto nga Xhamia e re në Mullet, Rama uron besimtarët myslimanë

0 37

Kryeministri Edi Rama ka uruar sot besimtarët myslimanë me rastin e festës së Fiter Bajramit.

Mesazhi i kreu të qeverisë vjen bashkangjitur me disa foto nga Xhamia e re në Mullet.

“MIRËMËNGJES dhe me pamjet e bukura të Xhamisë së re në Mullet, uroj të gjithë besimtarët myslimanë gëzuar festën e Fitër Bajrami”, shkruan Rama.

Leave A Reply

Your email address will not be published.