“Mirëmëngjesi vetëm Trixës”, vëllai dhe nëna mbështesin këngëtaren

0 39

Duket se marrëdhënia mes Beatrix Ramosajt dhe Donald Veshajt është në një periudhë krize.

Kjo pasi mbrëmjen e djeshme në festën e “Big Brother VIP”, ata nuk janë parë për asnjë moment së bashku.

Nga ana tjetër, vëllai i këngëtares i ka hequr “folloë” aktorit, duke ngritur edhe më shumë dyshime.

Ndërkohë, mëngjesin e sotëm, Albani po ashtu ka postuar një video në “Instastory”, në të cilën shkruan “Mirëmëngjesi veç Trixës time”.

Image

Të njëjtën gjë ka bërë edhe nëna e këngëtares, e cila ka ndarë një foto të së bijës, përmbi të cilën ka shkruar: “Mirëmëngjesi vetëm Trixës”.

Image

Kujtojmë që kjo shprehje lindi gjatë kohës që moderatorja, Bora Zemani zhvilloi një takim me Donaldin në shtëpi gjatë javës së parë të këtij formati, ishte fraza e Lori Hoxhës e cila u bë virale, ku kishte shkruar në “Instagram”: “Mirëmengjesi vetëm Borës”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.