Mori ftesë për të qenë në Big Brother, Rozana Radi zbulon pse refuzoi

0 35

Në shtëpinë e Big Brother janë bërë pjesë shumë emra të njohur dhe të dashur për publikun.

Mirëpo, ka pasur edhe shumë refuzime nga artistë të ndryshëm, për shkak të angazhimeve që ata kanë pasur jashtë.

Edhe aktorja Rozana Radi ka marrë ftesë për të qenë pjesë e shtepisë së Big Brother Vip.

Ajo është pyetur nga ndjekësit e saj dhe është përgjigjur se nuk ka pasur mundësi të jetë pjesë e shtëpisë, për shkak të angazhimeve të saj.

Më herët edhe personazhe të tjerë kanë pranuar se janë kontaktuar nga produksioni, por kanë refuzuar ftesën.

Leave A Reply

Your email address will not be published.