Pamje makabre nga Kievi (video)

0 75

Nga pamjet e publikuara shihet si u ekzekutuan 2 rusë nga një ushtar ukrainas disa çaste pasi ata vodhën një kamion të ushtrisë ukrainase.

Dy pasagjerët, të maskuar si ushtarë ukrainas hapën zjarr ndaj ushtarëve të tjerë. Menjëherë pas kësaj, ndërsa të shtënat vazhduan, një ushtar ukrainas iu afrua dhe konfirmoi vdekjen e tyre.

Leave A Reply

Your email address will not be published.