Parashikimi i motit për datën 1 qershor 2022

0 18

Zhvillimi i një qendre të presionit të lartë atmosferike mbi Ballkanin Perëndimor do të sjelli mbizotërim të kushteve atmosferike, ku gjatë paradites do të kemi dominim të kthjellimeve në një pjesë të mirë të vendit. Ndërsa në orët e pasdites parashikohet të ketë dhe kalime vranësirash.

Temperatura e ajrit do të vijojnë të ulen në mëngjes dhe ndejshëm në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 11 gradë celsius deri në 31 gradë celsius.

Leave A Reply

Your email address will not be published.