Parashikimi i motit për datën 26 prill 2022

0 49

Moti parashikohet i kthjellët me vranësira kalimtare në mesditë.

Në orët e para të mëngjesit do të ketë prani të mjegullinës përgjatë luginave të lumenjve.

Era do të fryjë me drejtim Juglindje – Jugperëndim e lehtë dhe shpejtësi 1-8 m/s.

Valëzimi në dete parashikohet i forcës 1-2 ballë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.