Parashikimi i motit për datën 28 prill 2022

0 43

Moti për ditën e enjte parashikohet i kthjellët dhe me vranësira mesatare kalimtare kryesisht përgjatë orëve të mesditës dhe ato të pasdites.

Era do të fryjë me drejtim juglindje – jugperëndim e lehtë e përkohësisht mesatare në bregdet.

Era do të shoqërohet gjithashtu me valëzim të forcës 0-1 ballë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.