Pas Ramës, zyrtarja e lartë e DASH takon Alibeajn, Tabakun dhe Bardhin

0 30

Pas takoi kryeministrin Edi Rama, Ndihmës Sekretarja e Çështjeve Evropiane dhe Euroaziatike, Karen Donfried ka nisur takimin me përfaqësues të opozitës.

Ka qenë kreu i grupit parlamentar të demokratëve, Enkelejd Alibeaj që e ka pritur zyrtaren e lartë në Kryesinë e Kuvendit, i shoqëruar nga deputetja Jorida Tabaku dhe Gazment Bardhi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.