PD nxjerr dokumentin: Ja si Berisha bashkoi votat me Ramën kundër PD

0 72

Partia Demokratike ka reaguar përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, ku ka hedhur akuza të rënda ndaj deputetit Flamur Noka.

Sipas PD Noka ka trafikuar votat e demokratëve për llogari të djalit të Aqif Rakipit në zgjedhjet e 25 prillit.

Akuza ka hedhur edhe kundër ish-kryeministrit Sali Berisha, të cilin PD e akuzon se ka bashkuar votat me Edi Ramën.

“Individe që janë pasuruar në kurriz të PD, me votat e demokratëve kanë vijuar edhe sot të sulmojnë PD. E gjithë Vora e di se Flamur Noka ka trafikuar votat e demokratëve për llogari të djalit të Aqif Rakipit në zgjedhjet e 25 prillit. E gjithë Vora dhe Rrogozhina e di se Keltis Kruja ka punuar për Aqif Rakipin. Prandaj dhe sot u bënë bashkë kundër komisionerëve të PD.

PD nuk mbetet peng i të korruptuarve, as kriminelëve me të cilët këta individë bëjnë pazare në kurriz të demokratëve.

Edhe sot, Berisha i bashkoi votat me Ramën kundër Partisë Demokratike”,-shkruan PD.

Ja dokumenti:

Leave A Reply

Your email address will not be published.