“Porsche” del nga rruga dhe përfundon në kanal

0 37

Një aksident është shënuar ditën e sotme në në aksin rrugor Fier-Patos, ku një makinë “Porsche” ka dalë nga rruga.

Bëhet me dje se shtetasi M. P., 29 vjeç, banues në Patos, duke drejtuar automjetin tip “Porsche” ka dalë nga rruga dhe për pasojë është dëmtuar vet drejtuesi i mjetit, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të daljes nga rruga.

Leave A Reply

Your email address will not be published.