Presidenti Meta takohet me kreun e ri të shtetit, ja fotoja që nxjerr presidenti

0 30

Presidenti i Republikes, Ilir Meta po zhvillon një takim me kreun e ri të shtetit të sapozgjedhur, z.Bajram Begaj.

Mësohet se takimi i Presidentit Meta me Presidentin Begaj po mbahet ne ambientet e Pallatit te Brigadave.

MESAZHI I METES

Kënaqësi të prisja sot Presidentin e zgjedhur, z.Bajram Begaj dhe t’i uroja sërish suksese në detyrën e lartë, që e pret në interes të vendit dhe të gjithë qytetarëve. 🇦🇱

Leave A Reply

Your email address will not be published.