Prindërit alarmojnë policinë, zhduket vajza e tyre e mitur në Tiranë

0 50

Një vajzë e mitur është larguar nga shtëpia e saj në Tiranë dhe nuk është kthyer më.

Prindërit kanë bërë kallëzimin në polici.

“Më datë 12.05.2022, shtetasi F. K., 47 vjeç, ka kallëzuar se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, vajza e tij e mitur, shtetasja E. K., 16 vjeçe”, bëjnë me dije blutë.

Policia po punon për gjetjen e saj. Materialet i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme procedurale.

Leave A Reply

Your email address will not be published.