Rama shpërndan foto nga Budenstagu gjerman, takon kreun e Grupit Parlamentar të SPD-së

0 22

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë në facebook foto nga vizita e tij zytare këtë të enjte në Berlin.

Nga pmjet e publikuara Rama shihet nën shoqërinë e kryetarit të grupit parlamentar të Partisë Socialdemokrate gjermane, Rolf Mützenich.

“Me Rolf Mützenich, kryetar i grupit parlamentar dhe drejtues të tjerë të SPD”, shkruan Rama në mbishkrimin e fotove.

Leave A Reply

Your email address will not be published.