Real Madrid-PSG, në luftë për një tjetër francez

0 38

Reali dhe PSG-ja duket se nuk i kanë mbyllur hesapet bashkë, përkundrazi ajo e radhës pritet të nisë, në mos ka nisur tashmë.

Që të dyja skuadrat janë në garë për një tjetër francez, Aurelian Tshuameni.

Mesfushori i Monakos është një nga talentet e radhës shpërthyes dhe për ta është ndezur një garë milionash, madje edhe në këtë rast rrezikohet që PSG-ja të fitojë sërish, pasi vetë Tshuameni ka shprehur disa herë se ideja e tij është të qëndrojë në Francë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.