Roma blindon titullarët, mësohet fati i Kumbullës

0 42

Roma mbylli merkaton e dimrit me afrimet e Sergio Oliveira dhe Maitland-Niles por në verë parashikohet një revolucion në shkallë të gjerë.

Mourinho dhe Tiago Pinto do të ketë nga presidenti Friedkin “çekun e bardhë” dhe sipas “Corriere dello Sport”, vetëm Pellegrini, Spinazzola, Rui Patricio, Sergio Oliveria, Zaniolo dhe Abraham e kanë vendin e sigurt, të gjithë lojtarët e tjerë, përfshi këtu edhe Marash Kumbullën, do të jenë nën provim.

E ardhmja e Kumbullës dhe pjesës tjetër do të varet nga perfomanca e tyre deri në fund të këtij sezoni.

Leave A Reply

Your email address will not be published.