Semin e urojnë “Me trashëgime”!

0 18

“Me trashëgime”, kështu e kanë uruar Semin në postimin e fundit ku është shfaqur me trëndafila në duar e veshur me një fustan të verdhë. Kaq është dashur të nisin aludimet se ç’po ndodh me jetën private të Semit duke qenë se dhe vetë këngëtarja ka kthyer përgjigje duke qeshur.

Prej kohësh qarkullojnë zëra se Semi ka nisur një lidhje me Roni Zaitin. Dyshja u shfaqën shumë të afërt në videoklip e më pas u publikuan edhe foto e video që shtuan dyshimet se ata janë në një lidhje. Madje në një prej fotove, Semi dhe Roni dukeshin sikur po shkëmbenin një puthje. Vetë Semi ka preferuar të mos flasë për thashethemet e lidhjes me Ronin, por të paktën presim të shpjegojë këto komentet që i urojnë trashëgime.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sємι Jαυραʝ (@semijaupaj)

Leave A Reply

Your email address will not be published.