Shikoni si reaguan banorët në shtëpinë e Big Brother pas tërmetit të fundit (Video)

0 51

Banorët e shtëpisë së Big Brother Vip kanë dalë jashtë shtëpisë sapo kanë ndjerë lëkundjet.

Ata ishin mbledhur të gjithë bashkë në momentin që u ndje tërmeti dhe menjëherë kanë vrapuar drejt ambienteve të jashtme.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.