Stresi reagon pas tensioneve në veri: Kam 20 mijë veta mbrapa, do sakrifikoj jetën për Kosovën

0 18

Një situatë plot tensione ndodhi dje në veri të Kosovë. Gjithçka nisi püasi sot hynte në fuqi vendimi i qeverisë kosovare për reciprocitetin e targave.

Reperi Stresi duke parë rëndësinë e situatës reagoi duke treguar se është i gatshëm të luftojë për Kosovën.

Ai ka thënë se do jetë i gatshëm, nëse situata tensionohet akoma dhe sipas tij ka edhe 20 mijë persona mbrapa.

Leave A Reply

Your email address will not be published.