“Sunny Hill Festival” edhe në Tiranë, edhe në Prishtinë, reagon Dua Lipa

0 25

Dua Lipa ka reaguar pas lajmit se “Sunny Hill Festival” këtë vit do të mbahet edhe në Prishtinë, edhe në Tiranë. Këngëtarja ka postuar njoftimin dhe datat se kur do të mbahen festivalet dhe shprehet e lumtur që “Sunny Hill” do të vazhdojë traditën në shtëpinë e saj, Prishtinë.

“Me një zemër plotë dhe e lumtur jam krenare të lajmëroj që është vendosur që festivali jonë të vazhdojë në shtëpinë e tij në datët 4,5,6 dhe 7 gusht në Prishtinë, Kosovë, po ashtu edhe në 26,27 dhe 28 gusht, në Tiranë, Shqipëri. Ju presim të gjithëve. Më shumë detaje priten të ndahen me ju së shpejti. Me dashuri, Dua”, ka shkruar ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.