Browsing Tag

Aleksander Vucic

Kujdes Kosovën!

Nga Enver Bytyçi Shfaqja publike e Hashim Thaçit dhe Edi Ramës, si dhe qetësia e Aleksandër Vuçiç paralajmërojnë furtunë. Gjithmonë ndodh që i mbyturi për ta shpëtuar veten merr pas…
Read More...