Tayna i uron ditëlindjen mashkullit më të rëndësishëm të jetës së saj

0 26

Tayna është një këngëtare e dashur e njohur për hitet, tekstet e këngëve dhe performancën e saj.

Mashkulli më i rëndësishëm në jetën e saj, babai, feston ditëlindjen ndaj e bija e ka uruar publikisht.

“Gëzuar ditëlindjen mashkullit më të rëndësishëm në botë për mua, babit”- janë fjalët e saj krahas postimit në “Instastory”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.