U prangos me bujë për trafik droge në Itali, lirohet këngëtarja Elsa Lila

0 35

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elsa Lila, e cila u arrestua me bujë pak kohë më parë nga autoritetet italiane, është lënë e lirë.

Lajmin e bëri të ditur avokati Saimir Visha, i cili tregoi në Syri Tv se mbesa e tij Elsa Lila është e lirë dhe janë pushuar të gjitha akuzat ndaj saj.

“Jam kthyer sot nga Italia. Kam drekuar me të. Janë pushuar të gjitha akuzat.

E gjitha një keqkuptim. Pafajësia e saj ka qenë që në momentet e para.

Kam qenë me të. Më vjen turp që bashkëpunëtorët tanë, kanë vjellur vrer për Elsën”, tha Visha.

Leave A Reply

Your email address will not be published.