Video tronditëse nga Greqia, prifti filmohet duke kryer veprime të turpshme me të miturin

0 86

Një prift dhe një djalë i mitur që kryejnë veprime të turpshme në një zonë publike, kanë nxitur një debat të madh në Greqi. Mediat greke kanë publikuar pamjet në të cilën një prift është kapur nga kamerat e sigurisë duke prekur organet gjenitale të të miturit.

Nga video shihet se i riu fillimisht kontrollon zonën përreth nëse ka apo jo njerëz të tjerë dhe më pas kthehet me dëshirë për të pranuar veprimin e turpshëm.

Siç duket edhe nga pamjet, ngjarja ka ndodhur ditën, por prifti nuk arrin dot t’i shpëtonte kamerave të sigurisë të një biznesi aty pranë, ndonëse u munduan të fshiheshin.

Leave A Reply

Your email address will not be published.