Vizita e ish-kapitenit të Kombëtares, reagon presidenti Meta: Më zbukuroi më shumë ditën

0 38

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta kishte një të ftuar mjaft special. Ai ishte ish-mbrojtësi dhe kapiteni i Kombëtares, Rudi Vata.

52 vjeçari i dhuroi kreut të shtetit një shall të personalizuar me stemën e skuadrës skoceze të Selltikut. Jo më kot pasi Vata ka qenë pjesë e këtij ekipi, por dhe njihet tashmë simpatia e presidentit Meta. Këtë moment kreu i shtetit e ka ndarë në faqen e tij zyrtare në “Facebook”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.