Zelensky duke konsumuar kokainë? Zbardhet e vërteta e videos që qarkullon në rrjet

0 61

Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky ka bërë xhiron e rrjeteve sociale së fundmi. Këtë herë, presidenti duket në një video të shpërndarë duke komunikuar me disa persona para kompjuterit të tij, ndërsa pranë tij shfaqet një sasi kokaine.

Këto pamje janë publikuar nga media pro ruse, por kanë rezultuar të rreme.

Në videon e manipuluar, një sasi e dukshme pluhuri i bardhë shihet pranë Zelensky-t teksa ai zhvillon një video-konferencë me Elon Musk. Nuk kaloi shumë kohë dhe u publikua video origjinale e Zelenskyt pa kokainë në tavolinë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.