LIVE/ PS çel fushatën, mungon ekipi i Korçës

0

PS ka çelur fushatën elektorale. Fjalën hapëse e mori kryetari i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla, i cili tha se mungon grupi i Korçës.

Balla: Ekipi i Korçës nuk është me ne sot, sepse në Korçë mbrëmë natyra ka shkaktuar një tërmet dhe i gjithë ekipi i korcës është në krye të detyrës me në krye kryetarin e bashkisë dhe kandidatin, për të qenë pranë njerëzve.

Partia Socialiste çel fushatën për zgjedhjet vendore

Partia Socialiste çel fushatën për zgjedhjet vendore

Gepostet von Ora News am Samstag, 1. Juni 2019

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.