“E ka për mua”, Beatrix e çon autoironinë e syzeve të bardha një shkallë më lart

0 39

Që pas daljes nga shtëpia e Big Brother Vip, Beatrix Ramosaj ka treguar një anë tjetër të saj, sa karizmatike dhe autoironike. Në postimin e fundit ajo ka ndarë një foto të vetes me syzet “Prada”, modelin e njejtë, të cilin e kishte dhe Maluma dje në koncert.

“E ka bërë për mua”, ka shkruar Beatrix me emojin e të qeshurës, duke ironizuar postimin e disa ditëve më parë që erdhi fill pas postimit të Donaldit me syzet me skeletin e bardhë.

Në një postim të hershëm, kur u shfaqe në studion e “Bbv”, Beatrix bëri një pyetje e cila u kthye menjëherë në lajm: “Si i thonë bukur në shqip?”.

E gjithë sjellja e Ramosaj është parë me kërshëri, pasi ndjekësit kanë dashur të kuptojnë nëse ajo dhe Donaldi vazhdojnë të jenë bashkë, por Beatrix i ka lezetuar sjellja që nuk e tregoi dot para kamerave për shkak të presionit të madh.

Dhe ky version i Beatrix, duket se po i ngacmon më shumë ndjekësit e të tjerëve po i pëlqen mjaftueshëm.

Leave A Reply

Your email address will not be published.